• default style
  • blue style
  • green style
  • red style
  • orange style
Pondelok 26 Feb 2024
Nachádzate sa tu: Home SPA SPRCHOVÝ FILTER
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

SPA SPRCHOVÝ FILTER

Chanson SPA sprchový filter 

- produkuje vodu tak, ako ju príroda vytvorila
- poskytuje Vašej sprche rozprávkový zážitok
- rozmaznáva Vašu pokožku a chráni zdravie čistou vodou
- eliminuje chlór
- uvoľňuje energiu aniónov
- chráni pokožku a vlasy
- zdravší a mladší vzhľad pleti
- zanecháva Vašu pleť viditeľne hladšiu a vlasy plné zdravého lesku
- mäkšie, lepšie upravovateľné vlasy
- menej blednutia farbených vlasov
- voda bez chlóru
- dobre čistí
- vylepšená pena mydla a šampónov
- udržuje vlhkosť a hebkosť pokožky.

Bez sprchového filtra desať minút v sprche je absorpcia rovnakého množstva chlóru, ako by ste vypili osem pohárov rovnakej vody!

Chanson SPA sprchový filter využíva vysoko efektívny materiál pre zníženie chlóru - siričitan vápenatý. Tento materiál je účinnejší ako aktívne uhlie a KDF médium. Vysoká účinnosť materiálov z CaSo3 (siričitan vápenatý) sa výborne hodí na odstránenie chlóru v priebehu niekoľkých sekúnd. Plynný chlór sa lepšie rozpustí v horúcej vode. Čím dlhšie sa sprchujete, tým vyššia je koncentrácia plynného chlóru vo vzduchu, ktorý dýchame.

Chanson Spa Sprchový filter je špeciálne navrhnutý tak, aby voda prechádzala deflektorom - Anion Deflektor, ktorý vytvára vír vo vode a tým následne vytvára negatívne ióny.

Štruktúra deflektora = dvojitý účinok na odstránenie chlóru.
Oblasti v blízkosti vodopádov alebo lesov sú plné negatívnych iónov. Pôsobenie medzi časticami z vody a životným prostredím vytvára elektrostatistiku, čo vedie k zaplňovaniu vzduchu negatívnymi iónmi. Medzitým rastliny uvoľnia vodné častice spolu s elektrostatikou, ktorá tiež naplní les negatívnymi iónmi. A to je dôvod, prečo sa ľudia cítia nabití energiou v okolí týchto oblastí.

VÝHODY NEGATÍVNYCH IÓNOV: pôsobia priaznivo na dýchacie ústrojenstvo a urýchľujú samočistenie pľúc, podporujú tvorbu enzýmov ovplyvňujúcich pružnosť dýchacích ciest, zmierňujú svalové napätie a telesnú únavu, zvyšujú svalovú silu a ekonomiku svalovej práce, priaznivo pôsobia na neurotikov a ľudí trpiacich poruchami spánku, zrýchľujú hojenie rán a spálenín, prispievajú k zmierneniu únavy a k zlepšeniu krvného obehu. Pomáhajú v liečení astmy a depresie, aktivujú bunky s posilňujú imunitný systém.

Sprchový filter Chanson premení vodu do malých vodných molekúl a uvoľní zdravé ióny cez keramické guľôčky na dokonalé očistenie Vašej pokožky a získanie dlhodobého pocitu hebkosti.
Filter obsahuje vysoko špecializované keramické guľôčky s FIR (infračervené žiarenie), ktoré znižujú vode povrchové napätie a aktivujú molekuly vody a tak vytvárajú vysokú vlhkosť.

Keramické guľôčky FIR dávajú vode ľahší a mäkší pocit. Zlepšením vlhkosti tak robia z hrubých a suchých vlasov jemné a hebké.

Ďalšie vlastnosti:

- neutralizuje chlór a chloramíny z vašej vody zo sprchy, ktoré sa nachádzajú v mestských vodách - 100% bezpečný pre životné prostredi
- krásny dizajn
- ľahko sa pripojí k akejkoľvek sprche
- filter má životnosť 15.000-20.000 litrov (približne 12-18 mesiacov)
- cenovo dostupný s nízkymi nákladmi na údržbu
- jednoduchá inštalácia a výmena náplne kazety

 Inštalácia sprchového filtra: Jednoducho naskrutkujte vstupný filter do vášho existujúceho sprchového ramienka. Žiadne špeciálne nástroje nie sú potrebné, len ručné uťahovanie.
Trvácnosť sprchového filtra: Životnosť filtračného média závisí na kvalite zdrojovej vody – čím čistejšia voda, tým dlhšie filter vydrží. Výrobcom udávané: približne 12-18 mesiacov, štvorčlenná rodina s použitím 15.000-20.000 litrov v tomto období.
Filter je konštruovaný tak, že sa nemusí vymieňať celý ale stačí odskrutkovať krytku na strane, vysypať použitú náplň a nahradiť ju novou filtračnou náplňou a krytku priskrutkovať späť.